Ana Sayfa Güncel 195 İş Kur'lu Belirlendi

195 İş Kur'lu Belirlendi

İş Kur Kura çekimi yapıldı

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2016 Perşembe 10:32
195 İş Kur'lu Belirlendi

İş Kur il müdürlüğü, Altınyayla Gemerek ve Şarkışla ilçeleriyle buralara bağlı belde belediyesi ile köylere hizmet götürme birliğinde çalıştırılmak üzere İş Kur a müracaat eden 2 Bin 477 kişiden 195 kişi alınması için kura çekimi yaptı.
60. yıl spor salonunda gerçekleşen kura çekimi sonucunda, ismi çıkan kişilerin Altınyayla, Gemerek ve Şarkışla Belediyesiyle köylere hizmet götürme birliği, Altınyayla ilçesinin Deliilyas, Gemerek ilçesinin Çepni veSızır, Şarkışla ilçesinin Cemel ve Gürçayır belde belediyelerinde 1 Temmuz – 27 Aralık tarihleri arasında çalıştırılacaklar.
İş Kur Sivas İl Müdür yardımcısı Önder Alpler, Toplum yararına çalışma projesi kapsamında Sivas’ın Şarkışla Altınyayla ve Gemerek ilçeleriyle buralara bağlı belde belediyelerinde ayrıca ilçelerde köylere hizmet götürme birliğinde çalışacak olan 195 kişilik kadro için 2 Bin 477 kişinin başvurduğunu bu nedenle, ilçelerde çalıştırılacak olan kişilerin belirlenmesi için Şarkışla 60. Yıl spor salonunda kura çekimi yaptıklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık