Ana Sayfa Güncel AKP Şarkışla İlçe Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi

AKP Şarkışla İlçe Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi

AKP Şarkışla ilçe teşkilatı olağan Genişletilmiş İlçe Divan toplantısını yaptı. Gündem konusunu faaliyetler ve yaklaşan yerel seçimlerin oluşturduğu toplantıya katılım fazla oldu.

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2012 Pazartesi 08:15
AKP Şarkışla İlçe Divan Toplantısı’nı gerçekleştirdi
İlçe Başkanı Ercihan Altınkaya'nın  açılış konuşmasıyla başlayan divan toplantısında Altınkaya, faaliyetlerini özetlerken göreve geldiklerinden bu zamana kadar  üye sayısını 2200'den 7200'e çıkarttıklarını, 200 ev ziyareti, muhtaç aile ziyareti ve ramazan yardımları, parti içi eğitim, kaynaşma kahvaltıları gibi faaliyetleri icra ettiklerini, bu konuda Yönetim, Kadın ve Gençlik Kollarının aktif çalışmalarına, köylerden gelen yöneticilere, Mahalle yöneticilerine teşekkür etti. Şarkışla'da birinci parti olmalarına rağmen, yaklaşan seçimler dolayısıyla daha da yoğun çalışmaları gerektiğine belediye başkanlığı yanında meclis üyeliklerinin tamamını çıkartmaları gerektiğine değindi. AKP’nin adaylık süreci başlamamasına rağmen, şimdiden aday adaylığı için değişik isimlerin konuşulmasını AKP’nin tek ilgi odağı olmasına bağlayan Altınkaya, bu tür çalışmaları olan aday adaylarına başarı diledi, ancak teşkilat ve seçmenlere zarar verebilecek tutumlara da dikkat edilmesini
istedi.İlçe teşkilat binasında yapılan Divan Toplantısına AKP il başkan yardımcısı Muzaffer Gümüş, il yönetim kurulu üyesi Ersin Coşman, Cemel Belde belediye başkanı Hakverdi Bulut, il genel meclis üyesi Osman Aydın ve partililer katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık