Ana Sayfa Güncel BBP İlçe Teşkilatı Siyah Çelenk Bıraktı

BBP İlçe Teşkilatı Siyah Çelenk Bıraktı

BBP İlçe Teşkilatı Şarkışla'da Adliye önüne çelenk bırakıp basın Açıklaması Yaptı

Giriş Tarihi: 1 Temmuz 2016 Cuma 19:00
BBP İlçe Teşkilatı Siyah Çelenk Bıraktı

BBP İlçe Teşkilatı Şarkışla'da Adliye önüne çelenk bırakıp basın Açıklaması Yaptı
Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin soruşturmada, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığının takipsizlik kararı verilmesini Şarkışla'da protesto eden partililer, adliye önlerine siyah çelenk bıraktı.

Aralarında Yazıcıoğlu'nun ablası Maviş Ocağık’ın da bulunduğu bir gurup Yıldırım Mahallesinde bulunan İlçe Adliye Sarayının önüne BBP ilçe başkanı Halil Kavlak ve eski belediye başkanı Gültekin’nin giriş kapısına Siyah çelenk bırakmasıyla başlayan basın açıklamasını ilçe başkanı Kavlak yaptı.

Bu dosyayı kapattıklarını zannedenler şunu unutmasın;

Muhsin Yazıcıoğlu’nun gölgesi uzun süre bu topraklarda dolaşacaktır. Fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor bu gün. Zamanı gelince bu sürecin adil bir şekilde yürütüleceğinden ve üzeri örtülmeye çalışılan gerçekler ile adalet arasında tüm engellerin ortadan kaldırılacağından kimsenin kuşkusu olmasın.

Sizler hangi kararı alırsanız alın, bizler onun fikirlerini, düşüncesini, siyasi misyonu yaşatmaya ve sürdürmeye devam edeceğiz. İnşallah.

Sonuç itibariyle; Buradan bu davaya takipsizlik kararı verenlere, dosyanın üzerine beton dökmeye çalışanlara en gür sada ile sesleniyorum. “Yiğitler bir gün ölür, Korkaklar her gün ölür.” Dedi.

Gurup basın açıklamasının ardından sessizce dağıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık