Ana Sayfa Güncel Belediye Başkanı Oğuz özel eğitim sınıfına bilgisayar hediye etti

Belediye Başkanı Oğuz özel eğitim sınıfına bilgisayar hediye etti

Şarkışla Belediye Başkanı Oğuz, “Çocukların mutluluğu her şeye değer”

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2016 Salı 17:20
Belediye Başkanı Oğuz özel eğitim sınıfına bilgisayar hediye etti

Engelliler haftası dolayısıyla ilçede eğitim veren okulları gezdiklerinde Atatürk ilkokulu özel eğitim sınıfı öğrencilerinin kendisinden bilgisayar istediklerini belirten Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz sözünü yerine getirmek için tekrar ziyarete geldiği Atatürk ilkokulu özel eğitim sınıflarında çocuklarla yeniden bir araya gelerek onlarla bir bir ilgilendi. Söz verdiği bilgisayarı da, çocukların hem oynamaları hem de eğitim görmelerinde kullanılmak üzere okul müdürü Mehmet Çoban’a teslim etti.
Başkan Oğuz,” Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Geleceğimizi sağlam temeller üzerine kurmak adına onların eğitimine büyük önem veriyoruz. Eğitim alanında ciddi yatırımlar yapıyoruz. İlçemizdeki okullarımıza her konuda destek oluyoruz. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için, üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu anlamda çocukların mutluluğu da her şeye değer.” Dedi. 
Okul müdürü Çoban ise Belediye Başkanı Oğuz’un her zaman kendilerine destek verdiğini belirterek başkana desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Okul ziyaretinde milli eğitim şube müdürleri Yasin Türkoğlu ve Mahir Coşgun da katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık