Ana Sayfa Güncel Halk Oylaması Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Halk Oylaması Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Halk Oylaması Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Giriş Tarihi: 2 Mart 2017 Perşembe 13:20
Halk Oylaması Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Şarkışla'da 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Halk oylaması bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Seyfettin Soysal Konferans salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, İlçe Jandarma komutan vekili Jan. Kd. Çvş. Hakan Efe ve isyasi parti temsilcileri katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan toplantıda, 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan halk oylamasının demokrasi bayramı, şölen havasında geçmesini isteyen Kaymakam Pektaş, “ 16 Nisanda bizim için aslolan vatandaşlarımızın özgür iradelerini sandığa yansıtmasıdır. Sonuçta, sonuç ne olursa olsun bizler yine aynı makamda, aynı Bayrak altında yaşamımıza devam edeceğiz. Hamdolsun bu yönden, Şarkışla’mız gerek siyasi parti temsilcilerimiz gerek vatandaşlarımız noktasında bütün emniyet birimlerimize daima yardımcı olma çabasıyla hareket ediyorlar.” Diyerek gösterilen hassasiyetlerden dolayı siyasi parti temsilcileri ve belediye başkanlarına teşekkür etti.
İlçe emniyet müdürü Mustafa Mithat Tolunay’da 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandum oylaması öncesi oylama ve sonrası için alınacak olan tedbirler ve uyulması gereken kuralları hazırlanan slâytla sunum yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık