Ana Sayfa Güncel İdareciler ve öğretmenler sabah kahvaltısında bir araya geldi

İdareciler ve öğretmenler sabah kahvaltısında bir araya geldi

İdareciler ve öğretmenler sabah kahvaltısında bir araya geldi

Giriş Tarihi: 7 Eylül 2017 Perşembe 17:38
İdareciler ve öğretmenler sabah kahvaltısında bir araya geldi

İdareciler ve öğretmenler sabah kahvaltısında bir araya geldi
Kaymakam, Belediye başkanları, Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürleri ile öğretmenler okulların açılmasına kısa bir süre kala, öğretmen evinde verilen sabah kahvaltısında bir araya gelerek yeni müfredat ve 2017-2018 eğitim öğretim yılında verilecek eğitim hakkında görüşüldü.
Kaymakam Akif Pektaş burada yaptığı konuşmada, “Yükümüz ağır” dedi.
Pektaş konuşmasına, “Hepimiz geminin içerisindeyiz, batsak da çıksak da beraberiz. Hepimiz başarı için çalışıyoruz, ekip arkadaşlarımız oldukça başarılı, ben hepinize güveniyorum. Bizler vatanını seven bir milletiz, bizim gidecek başka bir yerimiz yok, bu nedenle çocuklarımızın geleceğe en iyi bir şekilde yetiştirilmesi, vatana ve millete faydalı birer birey olmaları için eğitip öğretmemiz gerekiyor. Bu konuda sizlere güvenim tamdır ve bu nedenle yükümüz ağır, bunu da hep beraber el birliği ile ağır yükün altından kalkacağız inşallah.” Diyerek 2017-2018 eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olması dileklerinde bulundu.
Milli eğitim müdürü Mevlüt Ergen de ilçe genelinde 7600 öğrenci olduğunu, 18 okulun tadilat gördüğünü belirterek birkaç okulun dışında tüm okulların bu gün itibariyle eğitim öğretime hazır olduğunu söyledi. Kalan okullarında iki üç gün içerisinde hazır hale getirileceğini söyleyen Ergen daha sonra bir yıl süreyle milli eğitim şube müdürlüğü görevi yapan Cihangir Özcan’a plaket takdim ederek öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.
Kahvaltıya Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut ve Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan da katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık