Ana Sayfa Güncel İlçe Milli Eğitim Müdürüne Çiçekli Teşekkür

İlçe Milli Eğitim Müdürüne Çiçekli Teşekkür

İlçemizde bir köy okulunda eğitim gören öğrenciler, okullarının bahçesinin düzenlenmesinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Yurt'u ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2011 Perşembe 20:49
İlçe Milli Eğitim Müdürüne Çiçekli Teşekkür
Öğrencilerden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Çiçekli Teşekkür İlçemizde bir köy okulunda eğitim gören öğrenciler, okullarının bahçesinin düzenlenmesinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Yurt'u ziyaret etti.

İlçemiz de bir köy okulunda eğitim gören öğrenciler, okullarının bahçesinin düzenlenmesinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Yurt'u ziyaret etti. 

Okul Müdürü Abdussamet Atalay, öğretmenleri Volkan Özgişi ve Emine Kütükoğlu ile birlikte Şarkışla'ya gelen öğrenciler Damla Pınar ve Yusuf Özcan, Milli Eğitim Müdürü Yurt'u ziyaret etti. 

Okul müdürü Abdussamet Atalay ise okul hakkında Yurt'a bilgi verdi. Atalay, okullarında 13 öğretmenin görev yaptığını ve 205 öğrenciye eğitim verdiklerini belirterek, "Okulumuzda Mengensofular, Dökmetaş, Oluktaş, Bahçealan ve Osmanpınarı köylerine de taşımalı eğitim veriyoruz" diye konuştu. 

Milli Eğitim Müdürü Ekrem Yurt'u ise "Anadolu insanımız, ailemiz ve çocuğumuz işte bu. Kendini düşündüğü kadar arkadaşını ve komşusuyla akrabasını aynı oranda korur, kollar. Ben huzurlarınızda onlara teşekkür ediyorum" dedi. 

Öğrencilerden Yusuf Özcan ise Yurt'a çiçek takdim etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık