Ana Sayfa Güncel İlçe Protokolü Öğrencilerle Buluştu

İlçe Protokolü Öğrencilerle Buluştu

İlçe Protokolü Öğrencilerle Buluştu

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2015 Perşembe 10:46
İlçe Protokolü Öğrencilerle Buluştu

Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Ramazan Ergel ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, üniversite öğrencileriyle biraraya geldi.

Aşık Veysel Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle okulun yemekhanesinde biraraya gelen protokol üyeleri, öğrencilerin sorunlarını dinledi.

Kaymakam Pektaş, öğrencilik dönemlerini paylaştığı öğrencilere, "Sizler bizlere ailelerinizin emanetlerisiniz. Dolayısıyla sizin başınızın ağrıması, sizin huzursuzluğunuz bizim başımızın ağrıması, bizim huzursuzluğumuzdur. Bu nedenle sizlere bir kaymakam olarak değil bir ağabey olarak her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim" dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz ise hem kendi öğrencilik döneminden gerekse okuyan oğlundan örnek vererek, "Yarın, 'Keşke' dememek için başarılı birer öğrenci olalım" diyerek öğrencilere nasihatlerde bulundu.

Okul müdürü Tolga Karaköy de okulun fiziki yapısı ve öğrenciler hakkında protokol üyelerine bilgi verdi.

Öğrenciler adına konuşma yapan okul başkanı Sefa Tombul ise sosyal faaliyetler için mekana ihtiyaç duyduklarını belirterek, yetkililerden bu konu üzerinde çalışma yapmalarını istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık