Ana Sayfa Güncel Kaymakam ve Belediye Başkanının Ziyaretleri

Kaymakam ve Belediye Başkanının Ziyaretleri

Kaymakam ve Belediye Başkanının Ziyaretleri

Giriş Tarihi: 26 Temmuz 2016 Salı 19:49
Kaymakam ve Belediye Başkanının Ziyaretleri

Şarkışla'da Pınarönü mahallesinde her hafta Pazartesi günleri kurulan Emtia pazarında esnaflar tarafından açılan tezgâhları ziyaret eden Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Pazar esnafının sıkıntılarını yerinde görüp sohbet ettiler. Ardından Jandarma, Askerlik Şubesi ve Emniyet müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Esnaf yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, pazardaki genel durumdan şikâyetleri olmadığını ufak tefek sıkıntıların olduğunu bunlarında giderilmesiyle hiçbir sıkıntının olmadığını söylediler.
Esnaf ziyaretlerinin ardından İlçe Jandarma komutanlığı, Askerlik Şubesi ve ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam ve Başkan 15 Temmuz darbesinin ardından ilçedeki kardeşlik ve birlik beraberliğin sağlanmasında hiçbir tatsız olayın yaşanmamasında emeği geçen Asker ve polislere teşekkür etti.
Kaymakam Pektaş daha önce kendisine hediye edilen etrafı lambalarla aydınlatmış Çerçeve içerisindeki Türk Bayrağını ilçe Jandarma komutan vekili Kıdemli Başçavuş Yunus Demir’e hediye etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık