Ana Sayfa Güncel Öğrenciler Kaymakam ve Belediye Başkanıyla Vedalaştı

Öğrenciler Kaymakam ve Belediye Başkanıyla Vedalaştı

Öğrenciler Kaymakam ve Belediye Başkanıyla Vedalaştı

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2016 Salı 12:50
Öğrenciler Kaymakam ve Belediye Başkanıyla Vedalaştı

arkışla İsmet Yılmaz Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Avrupa Birliği bünyesindeki "Let's Say Stop to Gender Discrimination in Education" isimli (Eğitimde Cinsiyet Ayrımcılığı)proje kapsamında, Çek Cumhuriyeti gezisine gitmek üzere ilçe Kaymakamı Akif Pektaş ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz’u ziyaret ederek vedalaştı.
Ziyaretlere katılan okul Müdürü Şahin Karaca, Kendilerinden desteklerini esirgemeyen Kaymakam Pektaş ve belediye başkanı Oğuz’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, okulun başarısında katkısı olan öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.
Projeyi yürüten İngilizce öğretmeni Hatice Öncül Dönmez, gezi ve yapılacak ziyaretler hakkında, Prag ve Olomouc şehirlerinde bulunacaklarını belirtti.
Çek Cumhuriyetine gidecek olan, Zehra Deniz Özgür, Ezgi Sena Doğan, Selma Kayıran, Muhammed Ali Çetin ve Fatih Furkan Özmen isimli öğrencilerde öğretmenleriyle birlikte ziyaretlere katıldı.
Öğrenciler "yaygınlaştırma faaliyetleri" kapsamında kendi hazırladıkları tişörtleri ve tanıtım broşürlerini kurum amirlerine hediye ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık