Ana Sayfa Güncel Öğrencilerden Kaymakamımıza Çiçekli Teşekkür

Öğrencilerden Kaymakamımıza Çiçekli Teşekkür

İlçemizde bir köy okulunda eğitim gören öğrenciler, okullarının bahçesinin düzenlenmesinden dolayı Kaymakamımız Abdullah Uçgun’u ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2011 Perşembe 20:43
Öğrencilerden Kaymakamımıza Çiçekli Teşekkür
Öğrencilerden Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürüne Çiçekli Teşekkür İlçemizde bir köy okulunda eğitim gören öğrenciler, okullarının bahçesinin düzenlenmesinden dolayı Kaymakamımız Abdullah Uçgun’u  ziyaret etti. İlçemizde bir köy okulunda eğitim gören öğrenciler, okullarının bahçesinin düzenlenmesinden dolayı Kaymakamımız Abdullah Uçgun’u  ziyaret etti.

. 

Geçen yıl okullarını ziyarete gelen Kaymakam Abdullah Uçgun ve İlçe Milli Müdürü Ekrem Yurt'a, okul bahçesinde çamur ve çakıl taşları nedeniyle 
rahat hareket edemediklerini belirten Gümüştepe Köyü Muhtar Yalın İlköğretim Okulu öğrencileri, okullarının bahçesinin bu yaz tatilinde parke taşıyla kaplanması üzerine sevinç yaşadı. 

Okul Müdürü Abdussamet Atalay, öğretmenleri Volkan Özgişi ve Emine Kütükoğlu ile birlikte Şarkışla'ya gelen öğrenciler Damla Pınar ve Yusuf Özcan, Kaymakam Uçgun ve Milli Eğitim Müdürü Yurt'u ziyaret etti. 

Gümüştepe Muhtar Yalın İlköğretim Okulu öğrenci temsilcilerinden Damla Pınar, Kaymakam Uçgun'a teşekkür ederek, "Yürüme engelli arkadaşımız Oğuzhan Özkan'ın okul bahçesinde daha rahat hareketetmesini sağladığınız için 205 öğrenci adına size bu çiçeği sunmak istiyorum" dedi. 

Okul müdürü Abdussamet Atalay ise okul hakkında Uçgun ve Yurt'a bilgi verdi. Atalay, okullarında 13 öğretmenin görev yaptığını ve 205 öğrenciye eğitim verdiklerini belirterek, "Okulumuzda Mengensofular, Dökmetaş, Oluktaş, Bahçealan ve Osmanpınarı köylerine de taşımalı eğitim veriyoruz" diye konuştu. 

Kaymakam Abdullah Uçgun ise ziyaretten dolayı öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, "Sizler bizim geleceğimizsiniz, evlatlarımızsınız, bir anne veya baba çocuklarının mutluluklarını görünce onlar da mutlu olur. Dolayısıyla sizlerin mutluluğu bizlerin mutluluğudur" dedi. 

Uçgun, "Özellikle engelli arkadaşınız Oğuzhan'ı bu kadar çok düşünmeniz beni ziyadesiyle mutlu etti. Ben Oğuzhan Özkan adına sizlere teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

Öğrencilerden Damla Pınar Uçgun'a çiçek takdim etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık