Ana Sayfa Siyaset Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Başsavcı Özcan ve Savcıları Ziyaret Etti

Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Başsavcı Özcan ve Savcıları Ziyaret Etti

Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, Şarkışla Cumhuriyet Başsavcısı Vahit Özcan ve savcıları makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2011 Salı 12:32
Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Başsavcı Özcan ve Savcıları Ziyaret Etti
Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin,  Şarkışl Cumhuriyet Başsavcısı Vahit Özcan ve savcıları makamında ziyaret etti.

Yaz kararnamesiyle ilçeye atanan Cumhuriyet Başsavcısı Vahit Özcan ve Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Alper İnanç ile ilçeden bir süredir görev yapan Cumhuriyet Savcısı Bahtiyar San'ı ziyaret eden Gültekin, Özcan ve diğer savcılarla sohbet etti.

Gültekin, "İnşallah Şarkışla 'da bulundukları sürede birlik beraberlik içerisinde daha iyi yerlere, hem adli olarak hem belediye olarak daha iyi yerlere varacağız" dedi.

Şarkışla hakkında savcılara kısa bilgiler veren Gültekin, ilçeye yeni gelen savcılara yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını diledi. Gültekin, savcılara görevlerinde başarı dileklerini iletti.

Savcı Zekeriya Alper İnanç Şarkışla'ya yabancı olmadığını, kendisinin de Erzincanlı olduğunu belirterek, " Sivas halkını, Şarkışla halkını tanıyorum. Ayrıca Erzincanlı olmam nedeniyle aynı coğrafyanın insanlarıyız. Şarkışla halkına daha iyi bir adalet hizmeti sunmak için buradayız. Biz devletin diğer birimleriyle de her zaman çalışmaktan dolayı memnuniyet içerisinde olduk" diye konuştu.

İnanç, Gültekin'e ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık