Ana Sayfa Güncel Şarkışla Kaymakamlığı anket yapıyor

Şarkışla Kaymakamlığı anket yapıyor

Şarkışla Kaymakamlığı, ilçede hayata geçirilmesi gereken, gerek eğitim gerekse sosyal alan ve geniş çaplı yelpazenin bulunduğu projelerin belirlenebilmesi için vatandaşların öncelikli tercihlerine öğrenmek için, kaymakamlığın resmi sitesinde bir anket bölümü açıldı.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2016 Salı 17:24
Şarkışla Kaymakamlığı anket yapıyor

Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş konuyla ilgili olarak AA muhabirine yaptığı açıklamada “ İlçe Kaymakamlığı olarak, ilçemizde hayata geçirmeyi düşündüğümüz, temel projelerin bir ön çalışmasını yapabilmek, bunun yanı sıra ilçemizde ve yöremizdeki yaşayan vatandaşlarımızın önceliklerinin neler olduğunu belirleyebilme adına Kaymakamlık Proje ekibi olarak bir anket çalışması düzenlendi. Tabi bu ankette çıkan sonuçlar bizim aynı zamanda yol haritamızın belirlenmesi açısından da önemli. Çünkü önümüzdeki dönem itibariyle bizim ilçemizde öncelikli olarak hangi alanlarda çalışmalara hız vereceğimizi, vatandaşlarımızın bu tercihleri belirleyecek. Bu noktada 7 den 77 ye bütün Şarkışlalıların bu ankete katılmasını ve bu ankette belirtilen sorulan sorulara içtenlikle, gönül rahatlığıyla cevap vermelerini arzuluyoruz.” Diyerek bu ankete katılan kişilerin bilgilerini, ankete katılan kişilerin gönlünden geçenleri açıkça ifade edebilmeleri için özellikle sormadıklarını söyledi.
Pektaş konuşmasına, “Dolayısıyla bu anketin hem kaymakamlığımıza, hem Şarkışla’mıza hayırlara vesile olmasını ve hayırlı hizmetlerinde bir ön adım olmasını temenni ediyoruz.” Dedi.
Pektaş anketin içeriğinde, vatandaşların beklentileri arasında eğitim alanı, sosyal kültürel anlamda ve vatandaşların beklentilerine dair soruların bulunduğu gibi çok geniş bir yelpazenin olduğu, soruların hazırlandığını özellikle de vatandaşların öncelikle beklenti içerisinde oldukları konuları, şıklara bağımlı kalmadan kendi özgür düşünceleriyle belirlemeleri için bu şekilde bir anket çalışması yaptıklarını belirtti.
Pektaş son olarak “Bizlerin belki düşünemediği bazı hususları da bizlere hatırlatabileceğini düşünerek böyle bir çalışma içerisinde bulunduk. İnşallah niyet hayır akıbette hayırlı olur temennisindeyiz” diyerek vatandaşların anket sorularına, Kaymakamlığın http://www.sarkisla.gov.tr/adresindeki internet sitesinde T.C ŞARKIŞLA KAYMAKAMLIĞI İHTİYAÇ VE ÖNCELİK ANALİZ ANKETİ bölümünden ulaşılabileceğini belirtti.

YORUMLAR
  • yorum2017-10-26 10:59:49Sonay ünal

    İyi insan! yüzünden hareketlerinde davranışlarından belli oluyor vijdanlı merhametli Alcak gönüllü adaletli bir insana benziyosunuz .sn. kaymakamım.insanları güler yüzle karşılayıp sorunlarına sıkıntılarına çare buluyorsunuz Allah razı olsun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık