Ana Sayfa Güncel Şarkışla Kaymamakı Uçgun, Teşekkür Etti...

Şarkışla Kaymamakı Uçgun, Teşekkür Etti...

Şarkışla Kaymamakı Uçgun, Aşık Veysel Kültür ve Sanat Festivali Komitesine Teşekkür Etti

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2011 Cumartesi 21:28
Şarkışla Kaymamakı Uçgun, Teşekkür Etti...
Komite üyeleriyle makamında bir araya gelen Şarkışla Kaymakamı Abdullah Uçgun, 11 Eylül'de gerçekleştirilen "Aşık Veysel Kültür ve Sanat Festivalinde" görev alan komite üyelerine teşekkür etti. "Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladınız ve icra edilen programda aksilik yaşanmadı.

Komite üyeleriyle makamında bir araya gelen Şarkışla Kaymakamı Abdullah Uçgun, 11 Eylül'de gerçekleştirilen "Aşık Veysel Kültür ve Sanat Festivalinde" görev alan komite üyelerine teşekkür etti.

Kkomite üyelerinin büyük bir özveriyle çalıştığını ifade eden Uçgun,

"Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladınız ve icra edilen programda aksilik yaşanmadı. Bu vesile ile hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde, festivalin gerçekleştirilmesinde maddi destek sağlayan esnaflarımızla da bir araya gelerek onlara da teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Uçgun, önümüzdeki yıl gerçekleştirecek olan festival için de daha geniş kapsamlı bir program düşündüğünü belirterek, "Şarkışla'da atılan her adımı yakından takip eden ve hiçbir olayı atlamadan, doğru, tarafsız ve sıcak haberleriyle Şarkışla'nın sesini kamuoyuna duyuran Anadolu Ajansı muhabiri Kemal Erdoğmuş'a da huzurlarınızda teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık