Ana Sayfa Güncel Şarkışla'da TOKİ Konutları 15 Gün Sonra Teslim Edilecek

Şarkışla'da TOKİ Konutları 15 Gün Sonra Teslim Edilecek

Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, ilçede yapılan TOKİ konutlarının 15 güne kadar hak sahiplerine teslim edileceğini bildirdi.

Giriş Tarihi: 7 Ekim 2011 Cuma 19:12
Şarkışla'da TOKİ Konutları 15 Gün Sonra Teslim Edilecek
Şarkışla'da TOKİ Konutları 15 Gün Sonra Teslim Edilecek Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, ilçede yapılan TOKİ konutlarının 15 güne kadar hak sahiplerine teslim edileceğini bildirdi.

Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, ilçede yapılan TOKİ konutlarının 15 güne kadar hak sahiplerine teslim edileceğini bildirdi. 

Gültekin, belediye binasında düzenlenen bilgilendirme toplantısında, konut sahipleriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. 

Haziran ayı sonunda hak sahiplerine teslim edilmesi gereken konutların bugüne kadar neden teslim edilemediğini ve yaptığı çalışmaları anlatan Gültekin, TOKİ'ye verdikleri taahhütlerin hepsinin yerine getirildiğini söyledi. 

Gültekin, konutların teslim aşamasına geldiğini de belirterek, tamamlanan 320 konutun ardından 1270 müracaat daha bulunduğunu, değerlendirmeleri yapıldıktan sonra Kayseri-Sivas karayolu otobüs terminali yanındaki alana yeni konutların yapılacağını ifade etti. 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık