Ana Sayfa Güncel Şarkışlalılar Derneği 4 Bin Çam Fidanı Dikti

Şarkışlalılar Derneği 4 Bin Çam Fidanı Dikti

İstanbul’da Yaşayan Şarkışlalılar Şarkışla’da Çam fidanlarını toprakla buluşturdu

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2016 Salı 12:07
Şarkışlalılar Derneği 4 Bin Çam Fidanı Dikti

İstanbul’da Yaşayan Şarkışlalılar Şarkışla’da Çam fidanlarını toprakla buluşturdu
İstanbul’da faaliyet gösteren Şarkışlalılar derneği başkan Erol Yıldırım, dernek üyeleri memleketleri Şarkışla’da Kaymakam Akif Pektaş ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz ile birlikte 4 Bin Çam fidanını toprakla buluşturdu.
Gelin Birlik Olalım hatıra ormanı alanında 4 Bin çam fidanının toprakla buluşmasının ardından Şemsi Efendi Konağında verilen öğle yemeğinde Şarkışla ve yapılacak işler hakkında sohbet edildi.
Kaymakam Pektaş,” Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin, ne yaparsanız yapın, Şarkışla’ya yakışır şeyler yapın, çünkü her şey devletten beklenmez. Bizlerinde katkı sağlaması gerekir. Burada bizler ve bizlerden sonra gelecek nesiller Şarkışla’da yaşayacağız.” Dedi.
Belediye Başkanı Oğuz, “ Herkes tatil yaparken, sizler Şarkışla’ya gelerek etkinlik düzenlediğiniz, ilçeyi yeşillenmeye katkı sağladığınız için teşekkür ediyorum.” Diyerek birlik ve beraberliğin değişik projelerde devam etmesini istedi.
İstanbul’da yaşayan Şarkışlalılar Derneği başkanı Erol Yıldırım, Şarkışla’da yapılan faaliyetlerde kendilerine verilen desteklerden dolayı ilçe kaymakamı ve Belediye başkanına teşekkür ederek İstanbul ile Şarkışla’nın arasındaki mesafeyi kısaltmak için turlar düzenleyeceklerini bunun için İstanbul’a döner dönmez çalışma başlatacaklarını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık