Ana Sayfa Güncel Türk Eğitim Sen İftar Yemeği verdi.

Türk Eğitim Sen İftar Yemeği verdi.

Türk Eğitim Sen İftar Yemeği verdi.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2016 Salı 10:46
Türk Eğitim Sen İftar Yemeği verdi.

Türk Eğitim Sen Şarkışla temsilcisi Bayram Avcı ilçe ve köylerde görev yapan öğretmenlerle bir araya gelmek için iftar yemeği verdiklerini söyledi.
Avcı, “Ramazan ayı dostluğun, kardeşliğin pekiştiği, birliğin, beraberliğin geliştiği, az olan nimeti paylaşarak çoğaltma, çok olan dertleri destek olarak yok etme hikmetinin hayat bulduğu aydır.” Diyerek meslektaşlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Sivas Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Nuri Eryıldız, İftar öncesi yaptığı konuşmada, Milli Eğitim Bakanlığı’nı 4+4+4 eğitim sistemine geçildiği zaman defalarca uygulamanın yanlışları üzerinden uyardıklarını belirterek, gelinen noktada haklı çıktıklarını ve en kısa zamanda 5+3+4 sistemine geçilmesi gerektiğini dile getirdi.
Şehitler Parkında hizmet veren bir işletmedeki İftar yemeğine Sivas Türk Eğitim Sen başkan yardımcısı Ercan Topal ve yönetim kurulu üyeleri, Gemerek Türk Eğitim Sen ilçe teşkilatı, ülkü spor kulüp başkanı Ömer Tolunay ve yaklaşık 350 öğretmen katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık