Ana Sayfa Güncel Türk Kızılayı'nın Vekaletle Kurban Kampanyası

Türk Kızılayı'nın Vekaletle Kurban Kampanyası

Türk Kızılayı Şarkışla Şube Başkanı Yavuz Şükrü Yılmaz, hayırsever vatandaşları Kızılay'ın vekaletle kurban kesimi kampanyasına katılamaya davet etti.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2017 Salı 14:45
Türk Kızılayı'nın Vekaletle Kurban Kampanyası

Türk Kızılayı Şarkışla Şube Başkanı Yavuz Şükrü Yılmaz, hayırsever vatandaşları Kızılay'ın vekaletle kurban kesimi kampanyasına katılamaya davet etti.

Yılmaz, Kızılay Şefkat Evi ve Misafirhanesinde düzenlediği basın toplantısında, Kızılay'ın bu yıl da vekaletle kurban bağışı kampanyası düzenlediğini belirterek, kampanyada bu yıl kurban vekaleti bedelinin yurt içinde 735, yurt dışı için ise 500 lira olarak belirlediğini kaydetti.

Yapılan bağışlar karşılığında kurban kesiminin Kızılay tarafından hijyenik ortamda, dini vecibelere uygun olarak 32 ülkede yapıldığını ve bağışçılara kurbanlıktan kavurma, teşekkür belgesi ve kesim sırasında çekilen görüntü CD'lerinin gönderildiğini anlatan Yılmaz, tüm hayırseverleri Kurban ibadeti için Kızılay'ın düzenlediği kampanyaya katılmaya davet etti.

Yılmaz, kurban ibadetini vekaletle yerine getirmek isteyen hayırseverlerin, Ziraat Bankası'nda ilgili hesaba gerekli tutarı yatırarak kampanyaya katılabileceklerini sözlerine ekledi.

Toplantıda, Kızılay Şarkışla Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yılmaz ile üyeler de hazır bulundu.

 

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık