Ana Sayfa Güncel Tapu ve Kadastro alanı açılıyor.

Tapu ve Kadastro alanı açılıyor.

Şarkışla ilçesinde eğitim veren Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Harita, Tapu ve Kadastro alanı açılıyor.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2017 Salı 12:44
Tapu ve Kadastro alanı açılıyor.

Şarkışla Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılından itibaren açılacak olan Harita, Tapu ve Kadastro Alanı için Şarkışla Kaymakamlığı ile İşbirliği Protokolü imzalandı.
Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Halit Seyfullah Aydoğan, okullarında yeni açılacak olan Haritacılık bölümü ile ilgili Kaymakam Pektaş’a bilgi verdi.
Aydoğan, “İlk etapta 14 öğrenci alınacak ve bu alandan mezun olacak öğrenciler kolaylıkla istihdam olacaklar. Mezun oldukları zaman Belediyeler, DSİ, Karayolları ve Harita departmanı olan tüm kurumlarda çalışma imkanı bulacak ve bu alanda kalifiye birer eleman olarak yetişmiş olacaklar.” Dedi.
Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen iş birliği protokol imza törenine, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Halit Seyfullah Aydoğan ve Okul Müdür Yardımcısı Muhammed Maruf Güzel de katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık